Satilik 5+ Yatak Odası, Kelvin Grove, Brisbane, Queensland, 158 Victoria Park Road, Kelvin Grove, Brisbane,

Satilik - Cod. 17342

  • Tipoloji: 5+ Yatak Odası
  • Bölge: 71 m²
  • Daire No: 1, 2 an 3 bedrooms
  • Kat: 4 levels

Güzelleşmek

Canlı. Büyütün. Oluştur ... Güzelleşmek

Fləri sh | (v) gelişmeye |

Güzelleşmek Apartments, 33 biri Kelvin Grove Kentsel Köyü içinde rahatlık bir iç-şehir yaşam tarzı sunan iki ve üç odalı daireler oluşturur.

Gri Dişetleri Park ambiansı Victoria Park Yolu boyunca uzanan yüksek bir sırt hattı üzerinde konumlandırılmış, Güzelleşmek da kendi uzay uzak Kentsel Köyü'nün merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde olan yararı vardır.

Lütfen West balkonundan sizin Doğu'ya Şehir manzarasına, ya da dağ günbatımı hayranım. Yaz aylarında, havuz ve altındaki yaşam alanında dinlenin.

Eğer kısa bir yürüyüş gibi hissediyorum, restoranlar, kafeler ve eğlence yakındır.

Yer

'Başkalarının dikkatini çekmek'

Uzak görme 2km şehir ve kapınıza Kelvin Grove Kentsel Village ile, Güzelleşmek kıskanacak bir konuma sahiptir.

Yapılacaklar çeşitli en olun. Seçilmek için pek çok seçenek vardır.

Sen Brisbane City, Southbank, ya da birçok çevreleyen banliyölerde birinin içine bir yolculuk almak isteyebilirsiniz. Kolay, Kelvin Grove Busway istasyon Brisbane daha düzenli erişim sağlar.

Daireler

Güzelleşmek Daire tasarım felsefesi hafif bir orman görünür şekilde dayanmaktadır. Nasıl ışık filtreleri yeşillik ve bakış açısıyla oluşturur.

Tüm daireler doğal ışık maksimize etmek için atrium etrafında odaklı ve iç atrium sirkülasyon alanı subtropikal iklim için mükemmel bir kaynak.

Çapraz akımlı havalandırma Ayrıca tüm daireler için kullanılabilir. Ve iç eko akıllı tasarım içinde bitirilmiş yüksek kalitesini yansıtır.

Balkon yarı saydam cephe bölümlerinde sabit ekranlar ve ışık, hava ve görünümleri için açık bırakılan kalan alan bir karışımı ile gizlilik ve açık alan bir denge var.

Topluluk

'Etkileyici başarılı bir şekilde gelişiyor'

Kentsel Köyü sadece çok sayıda kafe, restoran ve alışveriş seçenekleri ile bir yer olmamıştır. Ama bu büyük bir yaratıcılık yer haline gelmiştir. Kentsel Köyü'nde enerji ve topluluk duygusu büyümeye devam ediyor.

Yeme, Alışveriş, Eğlence, oluşturma

Yaşam Tarzı activitives tüm türleri resmi

Listelemek:

Yaşam

'Sağlıklı ya da dinç bir şekilde büyümeye'

Herkes büyük bir yaşam tarzına sahip olmak istiyor. Takip ve tutkularının kendilerini batırmak için.

Güzelleşmek daireler tutkular kendinizi bulma ve immersing pek çok yaşam tarzı seçenekleri kolay hale getirilmiştir yakın bulunmaktadır.

Bu, arkadaşlarınızla sessiz bir kahve olan La Boite de son gösterisi yakalamak, ya da ezgileri dinlerken bir caz barda ürpertici, Victoria Park'ta golf oyunu olsun, size seçim özgürlüğü var. Ve bu seçeneklerin hepsi ve diğerleri sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Daha fazla arıyorsanız, kısa bir yolculuğa çıkalım ve Brisbane City, Southbank kültür, ya da Suncorp Stadı'nda sportif eylem eğlence ve yemeğin keyfini çıkarın.

Bu şehir yaşayan tüm hakkında ne olduğunu.

Diğer zamanlarda, sadece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve balkonundan manzaranın tadını isteyebilirsiniz.

Seçim sizin.

Yatırım

'Belirli bir dönem boyunca çalışma ya da kişinin kariyerinin doruğunda edilecek'

En temel geri dönelim. Katı vakıflar anahtardır. Ve P.I.E. kadar kolay

Nüfus Artışı

Avustralya İstatistik Bürosu (ABS) Tahmini Konut Nüfus göre, Kelvin Grove 4,746 sakinlerinin toplam nüfusa ulaşmak için 2007 yılında% 7,5, yüksek nüfus artış hızı yaşadı. Kelvin Grove en konutların için yer aranan biri haline gelmiştir.

Ayrıca, ödül Kentsel Köyü'nün master planı kazanan ve şehre yakınlığı hem çok sahibi işgalcilere ve yatırımcıların dikkatini çekti. Bu yatırımcılar için güçlü bir kiralama döner yol açmıştır. Kentsel Köyü'nde kendisi kira getirileri daha bu alanda konaklama için yüksek talep gösteren Kelvin koruya geri kalanından daha% 10 civarında daha yüksektir.

Yatırım ve Altyapı

Brisbane genişletmeye devam ederken, hükümet ve hem sanayi kuruluşları bölgenin gelecekteki yönünü yönetmek için planlar önerdi. Brisbane Belediye Meclisi, tamamlanmış gibi Kelvin Grove Kentsel Köyü gibi gelişmeler kamu ve özel sektör hem de 1 milyar dolarlık bir yatırımı temsil edecek 70 milyon dolarlık bir Kızıl Haç Kan Bankası Genel Müdürlük, bir 42.000.000 $ Learning Centre, perakende çeşitli ofis tayin etmişler Birkaç değerinde proje

yüz milyon dolar ve 250 milyon dolar Kurumsal Merkezi (QUT).

Ana Yollar ile Kelvin Grove, Brisbane Belediye Meclisi, QLD Ulaştırma yılında önemli bir büyüme kolaylaştırmak için mevcut ve önerilen işlerin hem taahhüt etmişlerdir. Ana girişimlerden bazıları, Kuzey-Güney Bypass Tünel, Havalimanı Bağlantı projeyi, Hale Street Linki, Kuzey Linki ve Doğu-Batı Link projeleri içermektedir TransApex Planı vardır.Kelvin Grove ve acil bulunuyor MİA dışında önemli istihdam merkezleri bir dizi ev çevreler:

    Şu anda 11.000 'den fazla öğrencisi vardır Technology'nin Kelvin Grove Kampüsü Queensland Üniversitesi, şu anda kayıtlı.
    Topluca 7.200 personel istihdam ve Royal Brisbane, Kraliyet Kadın ve Kraliyet Çocuk Hastaneleri;
    Queensland Royal Brisbane Hastanesi arazisi içinde yer alan ve bir daha 700 personel istihdam etmektedir Tıbbi Araştırma, Enstitüsü ve
    1000 tam zamanlı personel istihdam Queensland Gazeteler.
    Brisbane MİA içinde 2 km'ye Kelvin Grove adlı yakınlığı CBD'nin işgücünü oluşturan yaklaşık 75.000 kişi herhangi biri için uygun bir seçimdir.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB